Let op met liedjes

‘Let op met liedjes’ is het eerste soloproject van performer Gladys De Mol.

Voor haar eerste one woman show slaat ze de handen in elkaar met pianist/componist Jürgen De Smet die haar in dit programma aan de toetsen begeleidt.

15 jaar lang schreven Gladys en Jürgen aan een voorraad van bijna 100 liedjes. Daaruit werd dit project geboren en selecteerden ze 20 wel héél originele songs.

Gladys heeft het over de ‘zin van onzin’: van een eerste vriendje over de inval in huis door een BK (bekende kabouter), een teen die uit de kom is tot een man met een spinnenfobie… en zelfs een bijzonder verhaaltje over een echte brulkikker.

Alle (liedjes)teksten werden geschreven door Gladys, de muziek is van de hand van Jürgen. Grappig, ontroerend, confronterend, parodiërend, maar vooral nagelnieuwe, originele creativiteit… vaak met meer dan een hoek af.

www.jurgendesmet.net

Praktisch

03/05/2025 - 20u00

04/05/2025 - 15u00

20,00 euro

Bonbonnière